Pirmsskolas izglītība

Kompleksās sagatavošanas skolai un uzjautrinošas, izklaidējošas nodarbības bērniem no 2,5 līdz 8 gadiem. Nodarbības notiek pēc attīstošās Zaiceva, Voskoboviča, Ņikitina, Montesori metodikas.

  • Matemātika
  • Krievu valoda
  • Latviešu valoda
  • Angļu valoda
  • Rokdarbi, Vizuālā māksla
  • Skaņu un runas mācība, korekcija
  • Psihologa un pedagogu konsultācijas

Nodarbību laikā bērnu centrā tiek pievērsta liela uzmanība katra bērna radošo spēju attīštībai. Pedagoģiskais process veidots ciešā sadarbībā ar vecākiem.

Lasīšanas apmācība, rakstīšana un rēķināšana notiek ar plašu izplatītu un praksē pielietotu un sevi attaisnojošu akadēmiķa N.A.Zaiceva metodiku. Šī metodika piedāvā unikālas apmācības tehnoloģijas, sākot no 2 gadu vecuma. Bērni, apmācīti pēc „Zaiceva” ievērojami ātrāk sāk lasīt, rakstīt un rēķināt, iepazīstas ar oriģinālo metodiku drukātā rakstā un rokrakstā. Pēc piedāvātās metodikas 3-4 gadus veci bērni uzreiz iepazīstas ar pirmo simtu, atrod jebkuru skaitli skaitļu ailē, uzsāk risināt uzdevumus un piemērus simts apjomā. Piecgadīgie jau uzsāk rēķināt sarežģītākus loģiskus uzdevumus, saskaitīšanu galvā izstrādājot savu personīgo sistēmu loģiskai darbībai. 6-gadīgie bērni spēj veiksmīgi pieņemt un apgūt daudzveidīgo apmācības programmu.

Ievērojami fiziologi un oftalmologi atzīst, ka Zaiceva metodikas ir nepeļami nekaitīgi bērna veselības stāvoklim. Pie vienlaicīgas gramatikas, matemātikas, vizuālās apmācības, bērni izjūt mācību prieku, pašpārliecinātību, gūst pozitīvas emocijas, ko sniedz izklaidējošās spēles un rotaļas bērnu pirmsskolas vecuma attīstībā. Spēles pakārtotas loģikas attīstībai, atmiņai, domāšanai un uzmanībai.

Liela vērība tiek veltīta bērna operātīvas atmiņas darbībai. Bērni, kuriem ir problēmas ar skaņas apmācību un valodas attīstību, pēc nodarbību cikla uzrāda izcilus rezultātus.

Nodarbības notiek grupās no 6-8 dalībniekiem. Pie grupu komplektēšanas tiek ņemts vērā bērna vecums un individuālās īpatnības.